home firma oferta cennik kontakt
firmy pokojowka dywany_tapicerka samochody kostka_elewacje
firma - CLEAN level
        CLEAN level  to firma, która oferuje usługi sprzątania na terenie Tarnobrzega i okolic (Sandomierz, Stalowa Wola, Nisko, Nowa Dęba, Baranów Sandomierski i nie tylko). Jeżeli nie są Państwo pewni, czy nasz serwis sprzątający przyjedzie również w inne miejsce - prosimy o kontakt. Świadczy pełen zakres usług sprzątających, oferując kompleksowe utrzymanie czystości w biurach, bankach, salonach samochodowych, placówkach zdrowia, osiedlach    mieszkaniowych, domach,   sklepach.   Stosujemy   skuteczne i elastyczne rozwiązania oparte na indywidualnych potrzebach i życzeniach klienta. Dodatkowo   oferujemy mycie  samochodów, pranie  tapicerki  samochodowej i meblowej, pranie wykładzin i dywanów, czyszczenie kostki brukowej i elewacji.

     Tworzymy zgrany i dynamiczny zespół, swoją  pracę  wykonujemy solidnie i sprawnie. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, obsługiwanym przez doświadczonych pracowników.
Cechuje nas pełen profesjonalizm i świadczenie usług na najwyższym poziomie, przy użyciu sprzętu renomowanych firm oraz w oparciu o środki czyszczące dobierane optymalnie do warunków i potrzeb. Dzięki zastosowanym technologiom sprzątanie każdego rodzaju powierzchni jest wysoce skuteczne, a efekty miłe dla oczu.

Jeżeli   potrzebują   państwo  odpowiedzialnego  oraz  solidnego  partnera, z którym będzie można swobodnie w s p ó ł p r a c o w a ć, zachęcam do zapoznania się z ofertą naszej firmy.
 
    
  W dzisiejszych czasach coraz więcej osób prowadzi dynamiczny
i szybki tryb życia, co sprawia, że rośnie zapotrzebowanie na usługi sprzątające w mieszkaniach, domach i ogrodach.
 
  Mobilna myjnia świadcząca usługi mycia z dojazdem do Klienta na terenie Tarnobrzega i okolic, wszędzie, gdzie znajdują się nasi Klienci.  
  Profesjonalne czyszczenie dywanów, wykładzin, krzeseł, narożników , sof, puf. Wszystkie usługi wykonujemy u klienta
w firmie, restauracji, domu.
 
Strona główna    |    Firma    |    Oferta    |    Cennik    |    Kontakt                                            Projekt i realizacja JARSTUDIO.PL

Copyright © CLEAN level 2011 - Firma sprzątająca Tarnobrzeg